Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mim legyen? Vegenance-om vagy...

Mim legyen? Vegenance-om vagy Goliath-om?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
háát attol függ . mert ha vengát veszel és még marad urid akk vegyél rá egy sárga desinget de hagolit akk egy kicsit drágább desing kell hogy jo legyél ezért sztem egy vengát kéne venned egy erösebb desingel de a legjobb desing az a sárga na ha arra van urid akk azt vegyed de ha kevesebb van akk vigyed el aukcion!!!!!
2012. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előzővel nem értem egyett.

A sárga ( Szerintem a Lighnit-re gondol )semmit nem ér. 5 mp re 30 %-al gyorsabb leszel és +5 % sebzés. Értelmetlen.

De abban igaza van hogy körülményektől függ.

Ha egy kicsi és gyors hajót szeretnél akkor Venga.

Ha egy erős, igazi pusztítót akkor Goli.

Amúgy a Design eket aukción simán el lehet hozni, még 100 ezer kredit sem kell rá.

2012. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

:).

Vengeance. Azzal lehet fejlődni , gyűjts urit, dobozolni, lent NPC-zni is jó, ha már sokat gyűjtöttél nyomd fel erősre, esetleg ha költesz a játékra(SMS, rendelsz) azzal meg lehet gyorsítani a fejlődést.30 lézer fér bele ha full.(10 piros drón 2-2 hely, hajóba 10). Pár LF-4 el már nagyon jó. Úgy 20 lf3 nál és ugyanennyi 10,000 uris pajzsnál mehetsz ellen térképekre vadászni, ha érzed hogy még nem megy, vissza NPC, és Pilot Sheetet is nyomd fel(Bubipajzs, vastaglövés), urit gyűjts, kapuzz, és mehet az uri Lightning re. Ha már van 10 legjobb meghajtód és 20-25 lf3 és 20-25 legjobb pajzs + Lightning akkor már PvP re is mehetsz.Ha eljutsz oda, hogy érzed, hogy totál full akarsz lenni, akkor kapuzz, hamar megvan ilyen szinten, NPC és 30 lf3 és 10 lejobb meghajtó egyik és 10 lf3 + 30 10k uris pajzs(ezek arányát tetszés szerint változtasd) konfiggal már szinte semmi nem állíthat meg, mehetsz ellenség x-8 ra is bárhova.A 30lf3 as konfigba + akármennyi LF-4 és Lightning +5 % sebzés X4 + RSB vel 120k t fogsz ütni, vagy többet.

Ez a menete ennek.

Így vagyok én egy 10 drónos full Lightninges Venga :))

Sok sikert.

2012. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!