Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a leggyorsabb internet...

Melyik a leggyorsabb internet böngésző?

Figyelt kérdés

Kéne egy gyorsabb böngésző.:| Mert ami most van az nagyon lassú és akadoznak a videók,meg egy játékot se tudok lejátszani mert lassú vagy lefagy az egész.:/

Tudnátok mondani egy gyors böngészőt?


2012. márc. 17. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Felhasználó szemmel nézve nincs különbség, mert ami van, az ezredmásodpercekben mérhető csak.


Kénytelen leszel beletörődni a jelenlegi állapotba, vagy venni egy rendes gépet.

2012. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha böngészös játék nem megy akor a gép lehet gyenge (vagy ha netes akor a net akor meg nemtudsz mit teni jó tudsz veni jobat de gépböl is akor már talán:p)


amugy Google Chrome

Google oldaláról töltsd le updaterel vagy mivel...

2012. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amugy virus is lehet a gépen

vagy ép virusirtó fogja le gépet

vagy televan felesleges fájlokal a rendszer

vagy feleslegesen futó programokal

2012. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ÉN nekem is eddig ez volt a helyzetem a Google Chrome és az Internet explorer nem túl jók. Amúgy a Google Chrome rengeteg helyet foglal, amiatt is lehet lassú lefagyós a géped! Mozilla Firefox! Nekem az a nyerőő!!
2012. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Firefoxot használj, mert a Chrome nem igazán jó flashek és videók HD- lejátszásához csak a nagyonagyon jó gépeken. IExplorert semmiképp. Vagy Firefox vagy Opera.
2013. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!