Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy érhetem el, hogy Facebook...

Hogy érhetem el, hogy Facebookon a képeimet csak az általam megjelölt emberek lássák?

Figyelt kérdés
Már mintdent kipróbáltam az adatvédelmi beállításokban,de egyik se jött be :((
2012. márc. 17. 12:11
 1/1 anonim válasza:

Egyszerű.


1. Olyan embereket veszel fel, akiknek szivesen megmutatod a képed. Akiknek nem akarod mutogatni, azt szimplán kitörlöd.

2. Ha az első lépés abszolút elkerülhetetlen, és félsz, h 2500 helyett csak 2499 ismerősöd lesz, akkor ne fotózz olyan képeket, amiket nem mutogatnál mindenkinek. Gondolok itt a dekoltázsfotózós-pucsítós-részeg stb. képekre. Töröld le azokat a képeket, melyeket nem szivesen mutogatnál.

3. Ha az 1 és 2 pontok valamelyikét végrehajtottad, akkor szimplán végezz egy takarítást az ismerőseid között, és állítsd be a képeidet arra, hogy csak barátok láthassák!


Röviden ennyi.

2012. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!