Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha hülye jelszót adtam meg...

Ha hülye jelszót adtam meg Citromail-en, hogy tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
Regisztráltam citromailre, mert minden más e-mailcímem letiltották egy oldalról, és hülye jelszót adtam meg (úgyse fogom használni ezt az e-mailt), de a másik oldalon elfelejtettem a jelszavam, és a citromail-re küldték a jelszót, ahhol se a jelszót, se a biztonsági kérdést nem tudom. Mit csináljak?
2012. márc. 14. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit, mert még a support sem fogja bemondásra neked elérhetővé tenni a fiókot. (és máshol sem, pont ezért van biztonsági kérdés, alternatív fiók megadásának lehetősége)


Próbáld kitalálni azt a jelszót, amit tudsz, ha pedig ennyi különbözőt nem tudsz fejben tartani, akkor jegyeztesd meg, vagy írd fel valahova, hogy ne forduljon elő ilyen.

2012. márc. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csinálj egy másik citromailt, felejtsd el az előzőt.

A jelszó leírását jó ötletnek tartom, de ha vírusos a gép akkor nem menti el tehát a legjobb megoldás:

e-mail: 1. jelszó

Facebook, Iwiw, ilyesmik: 2. jelszó

Egyéb helyeken: 3. jelszó.

És észben is tudod tartani.

Hozzátenném, hogy ingyen be lehet olyan programokat szerezni, amikkel a weboldalban megadott jelszót az emaillel leellenőrzi és kipróbálja a facebookodat, emailedet. Tehát ha ugyanaz az emailedhez és a többihez a jelszavad (amit a weboldalkészítők látnak is), akkor azon se csodálkozz, ha feltörik.

2012. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!