Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayról szeretnék vásárolni...

Ebayról szeretnék vásárolni egy komolyabb laptopot. Hogyan megy ez?

Figyelt kérdés
Az usából szeretnék rendelni. Kb mennyi idő múlva érkezne meg az áru és mi rá a garncia hogy megkaom a terméket? Kell még vlami plusz adót vagy vámot fzetni az árura? A szállítás kb mennyi lenne? Egy macbook air-t szeretnék venni.
2012. márc. 12. 22:07
 1/3 anonim válasza:
Az nagy csomag, drága lesz. Nézd meg a postaköltséget, valahova ki van írva. Én eddig mindent megkaptam, nem volt gond.
2012. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kell rá vám, igen, a pontos értéket nem tudom, de valahol 20% körül van.


A szállítás attól függ, hogy milyen úton-módon érkezik, mekkora biztosítással, milyen postán... Szerintem egy 30 dollár körül számíthatsz rá, ha biztosítva, légipostán adja fel.


Ha légivel érkezik, akkor elvileg 1-2 héten belül itt lesz, ha natúr postával, akkor 1-2 héttől 1-2 hónapig bármi lehet... Én az órámat az USA-ból két és fél hónap alatt kaptam meg, dacára, hogy vásárlás másnapján!!! feladta... És tényleg feladta, csak bejárta a fél világot, holott jó volt a címzés is :)


Amúgy csak és kizárólag paypal-on keresztül fizess, de alaposan nézd meg az eladót, mert azért rizikós, pláne egy mac air-t venni.

2012. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vámosok felhívnak, hogy jött egy csomagod ott van a reptéren, szerinted mennyi, szerintük ennyi és hogy ennyi a vám díja.

Nem emlékszem, hogy mennyi a vám, de biztosan utána tudsz kérdezni a hatóságoknál.

2012. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!