Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó Netstart aktiválá...

Miért nem jó Netstart aktiválása után sem a 0. facebook?

Figyelt kérdés

Elküldtem a 1430-as számra a +NETSTART szót és kaptam is egy üzenetet, hogy aktiválva lett. Beírom aztán alap böngészőbe (nem opera mini, stb...) a 0.facebook-ot és ugyan úgy azt írja ki, hogy nem sikerült csatlakozni, meg a szokásosakat, amikor nincs internet. Sony Ericsson Xperia Mini-m van, ha számít valamit! Beállításoknál kell még valamit? Vagy mit kell? Segítsetek kérem!

Előre is köszönöm!


2012. márc. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Okos dolog volt megrendelni gratulálok. A drágalátos telefonod fog egy csomó adatot generálni, aztán lehet majd hüledezni a számlán...
2012. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem használom netezésre, mert tudom hogy úgy 13Ft/10Kb! Akkor tényleg néznék ám a számlán ha neteznék is! De csak a 0.facebook lenne szükséges.
2012. márc. 12. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lőtted le a mobilnetet és a háttér adatot, akkor bizony úgy is fog netezni a telefonod, ha te nem akarod!


Be kéne jönnie, de nem sokára megszűnik ez az akció!

2012. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Reggel Andrea válasza:
Én tegnap lekértem a netstart+ ot és aktiválták..Beléptem az internetbe nem nyitotam meg semmmijen oldalt csak simán ráléptem nem volt másfél perc az egész erre levette az egész pénzem az internet.összesen 2000 forintot..ez nagyon felháborító!!!
2013. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!