Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet feltörni az e-mail...

Kola17 kérdése:

Hogy lehet feltörni az e-mail címemnek a jelszavát meg a facebook jelszavát?

Figyelt kérdés
Ha csináltam másik facebook-ot és nem tudom az e-mail címemnek a jelszavát meg a facebook jelszavát nem tudom.
2012. márc. 10. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2012. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
neked sehogy.
2012. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Figyi akárki tudhatja én is tudom de nem csinálok ilyet ezt neked senki sem fogja megmondani úgyhogy ilyeket ne is kérdezz mert senki sem fogja megmondani XD!!
2012. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

@Ádám14: Garantálom, hogy nem tudod. :)

Mivel "csak úgy" ilyet nem lehet csinálni.


Ha az, aki létrehozta a fiókot, nem tudja és mondjuk nem valami 1234 vagy hasonló jelszót adott, akkor finoman szólva esélytelen megfejteni.

Lehet írni az adminoknak az oldalon TALÁN működik, ha az ember tudja bizonyítani, hogy az övé a cucc.

2012. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy az utolsó írja. Ádám14 és a többi nagyszájú miatt vannak itt ilyen feltörős kérdések. Dehogy tudja, ő se tudná feltörni, ha igen akkor írjon privit aztán adok neki feltörendő cuccot aztán álljon neki!!

Neki se állj mert eélyed sincs. Ahogy utolsó írta esetleg írj a weblap tulajdonosának, de arra sincs sok esély, hogy visszakapd, mert mivel igazolod, hogy a tiéd volt?

2012. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Személyive, ahol kihomályosítod, ami nem kell (pl ID).

Ha írsz és csatolsz képet mellé, akkor lehet esélyed. Vagy skípe-n felhívod hogy bocsi de így akarod igazolni hogy tied a személyi.

Tudom, de hülye kérdésre hülye válasz.

2012. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze ha minden adata valós amit megadott. Mindemellett PhotoShoppal bármilyen beszkennelt személyi előállítható bármilyen adattartalommal :))
2012. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!