Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "A Firefox nem képes kapcsolat...

"A Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a (z) ad. Adverticum. Net helyen lévő kiszolgálóval. " - Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ezt írja ki pár napja a Firefox, mikor nem tud megjeleníteni bizonyos oldalakat. Eleinte csak a reklámok tűntek el (ezzel nem is lenne problémám:D), de több kedvelt oldalam funkciói is megcsonkultak. Ennek tudom be azt is.


Mi lehet ez? S hogyan orvosolhatom?


2012. márc. 9. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Ad Adverticum.net nem más, mint COOKIE, azaz SÜTI.

Eszközök, Beállítások, Adatvédelem. Egyéni beállításokat használ az előzményekhez. Sütik elfogadása webhelyekről. Harmadik féltől származó sütik elfogadása. Mindent jelölj be az Adatvédelem fülön, kivéve a Privátot.

2012. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!
2012. márc. 12. 11:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Tudsz még segíteni? Vagy írjak ki új kérdést...?


Az történt, hogy egy napig jó volt, de visszatért. Megfűszerezve, valami egészen mással.


Avast-om van, s az ugye jelez, ha olyan oldalra kattintanék, amivel gond van. No igen ám, csakhogy most is ez történik, ráadásul úgy, hogy épp semleges oldalon vagyok. Egymás után többször is beúgrik az avast jelzés... A linkre meg hiába kattintok, Avast oldala nem jön be (másnak sem amúgy?).


S mindez, ezt eredményezi, amit fentebb írtam: ad. Adverticum probléma. Pedig bejelöltem, amit kértél...


Köszi!

2012. márc. 12. 21:59
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, és itt a kép az üzenetről, lefényképeztem, feltöltöttem:

[link]

2012. márc. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!