Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sürgős! A Facebookon ahhoz...

Sürgős! A Facebookon ahhoz hogy belépjek egy csoportba, ahhoz kell egy olyan ismerős aki tagja annak? Vagy egyáltalán hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Teljesen tudatlan vagyok ez ügyben. Az én köreimben, hálistennek, nem dívik a Facebook kultúra. Manapság azonban vannak olyan munkaközvetítők, akik csak és kizárólag a Facebookon működnek. Na egy ilyennek a Facebook csoportjába kellene belépnem. Hogy kell ezt?
2012. márc. 9. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha zárt a csoport, akkor ha meghívnak úgy léphetsz be.

Ha nem zárt, akkor simán belépsz és kész.

2012. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor minden bizonnyal zárt lesz. Ugyanis még csak nem is találom a csoportot. A megadott név semmilyen kombinációjában nem dob ki értelmes találatot. Lehet hogy rossz helyen keresem?
2012. márc. 9. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a csoport üzemeltetőjét és mondd meg neki, hogy vegyen fel a csoportba.
2012. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem találom a csoportot se. Bár azóta az is felmerült bennem hogy csalók. Az általuk használt névvel van cég, Székesfehérváron és az ő honlapjuk szerint nincs irodájuk ott ahol én lakok, Debrecenben.
2012. márc. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!