Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell regisztrálni a...

Hogyan kell regisztrálni a facebook-ra?

Figyelt kérdés
Nem ismerem az oldalt.Odáig eljutottam, hogy folyton telefonszámot kér -.- Nincs telefonom!Amit meg emailben kaptam arra rákattintok, és oda dob, hogy írjam be a telefonszámom, megint... :( (ha lehet ne h.lyézzetek le ez egy egyszerű kárdés, köszönöm) Csak telefonnal lehet? Nem akarok azért venni egy telefont, hogy fent legyek a facebook-on...
2012. márc. 9. 00:34
 1/4 anonim válasza:
Hát tőlem nem kért telefonszámot, de már több mint 3 éve volt...
2012. márc. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a napokban regisztrálta,és nem kért telefonszámot.Simán ment a dolog.Csak érvényes email címet kért.
2012. márc. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről a linkről próbáltad?

[link]

2012. márc. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy nem begépelt, saját magad által megadott hivatkozással kerültél a facebook oldalára, hanem valami himi-humi női magazin vagy más ZS kategóriás oldal adathalász linkjén keresztül.


Amit az előző válaszoló belinkelt, az a rendes és valódi regisztációs oldala, azon próbáld.


Legközelebb pedig, ha valahol, legyen az blog, vagy más iszonyat "nívós" női magazin, olvasol egy oldalról ahol lehet regisztrálni, akkor soha ne az ott megadott hivatkozásra kattints, hanem Google-ben írd be az oldal nevét (pl. Facebook, Iwiw, stb.), és szinte kivétel nélkül mindig a legelső találat lesz a rendes, nem adathalász oldal.


Azért ezt a Google keresést ajánlom, mert ezt hozzáértés nélkül sem lehet elrontani.

2012. márc. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!