Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a kecskeméti Deltakon internetszolgáltatóról?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk csak ők, illetve az opticon szolgáltat Kecskeméten belül, és a deltakon csomagjai nem tűnnek rossznak, de állítólag sosem szolgáltatják a hirdetett sávszélességet.

A tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Trollkodásra, hülye kommentekre nem.


2012. márc. 7. 20:24
 1/5 anonim válasza:
93%

Kicsit későn, de azért leírom.

Én használtam ezt az internetszolgáltatót és egy szóval ki tudom fejezni a tapasztalatim: szörnyű!!!

Állandóan elmegy, az ígért sávszélesség töredékét adja meg (néha azt se), a legmesszebbre el kell kerülni!

2012. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sose késő a válasz, lehet valaki holnap keres rá. Én is itt vagyok, és azt kell mondjam, hogy nagyon sok gond volt velük! Egészen addig, ameddig rá nem jönnek, hogy nem verhetnek át! Amikor szabályosan és jogosan minden hiba esetén, vagy nem megfelelő sebesség esetén ki kellett jönniük "helyreállítani a rendszert", mert kihívtam őket, és követeltem ami jár, onnantól kezdve (két éve) nem volt igazán semmi gond, még átlagban gyorsabb is kicsit a net, mint amit a csomag nyújtana. Nálunk csak ez az elérhető, és a legolcsóbb.
2012. aug. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tányleg nem késő. Most gondolkodtunk a váltáson, de így felejtős.

Kösz!

2012. okt. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én már több éve a Deltakonos internetet használom, meg vagyok vele elégedve. Tudomásom szerint ők garantálják a legmagasabb arányban a sebességet. Bármi problémám volt, korrekt módon, időben reagáltak, szóval sztem jók, ajánlom őket.
2015. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Öt éve náluk vagyok, semmi baj nincs velük. Hozzák a garantált sávszélességet bőven.
2017. jún. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!