Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 10 mb-s netem van és be...

10 mb-s netem van és be szerteném álítani hogy a másik gép mind a 10 böl kapjon hol lehet ezt beálítani?

Figyelt kérdés

2012. márc. 6. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nem igazán értem pontosan mi a kérdés.
2012. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy két géped közt meg van osztva az interneted és egyszerre használod mind a két gépet és mind a kettőn 10mb- os sebességgel müködjön a net az nem lehetséges, mert megoszlik a neted sebessége a két géped közt.
2012. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

NEm azt akarom


van 1 wifink de nem nagyon jöt eddgig a jel meg lasu volt

az üzletben azt mondkék hogy van olyan ahol beleht álitani hogy korlátlan vagy hogy 54kbs 1mbs stb és nekünk 10mbs es van azt akarom beálitani

most találtamegy olyan funkciot hogy IP QUOS it állítottam be 10000 kbs re de nem let job (itt kilehet választani hogy adsl vagy other most adsl en van)



szóval a lényyeg hogy nem valami erős a jel pedig már 8db -s az antene + itvan vagy 2 szobával arrréb

2012. márc. 6. 17:17
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha nem vagy lusta olvasni, itt minden részletesen le van írva:

[link]

2012. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kössz el is olvasom
2012. márc. 6. 19:04
 6/6 A kérdező kommentje:
megtaláltam kösz
2012. márc. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!