Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baja? Lehet azért...

Mi lehet a baja? Lehet azért mert kártya független? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a problémám, van egy Samsung s 5230-as telóm, eredetileg Telenoros, (most vettem használtan) de viszont én 70-es kártyával használom. Szóval kártyafüggetlen. :D És megrendeltem (smsben) ezt az 1 hónapig díjmentes telefonos internetet ( vodafone) meg is kaptam az smst hogy sikeresen jóváírtunk 100 MB-ot és 1 hónapig ingyenesen használhatom. De hiába akarok belépni a bőngészőbe, sehogy sem működik. Van erre valami magyarázat?

2012. márc. 5. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Be kell állítani a hálózatot. A beállításokban. Ha kell majd segítek nemsokára csak most telorol vagyok.
2012. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, itt vagyok.


Tehát nekem is ez volt a bajom, hogy megrendeltem egy Voda Vitamax hobbi netet, és jóvá is írta. Igen ám, de hiába próbáltam felmenni bárhova, a jós Istenért nem engedett, semmi kapcsolat nem volt.


Mire idegességemben elkezdtem turkálni a hálózati beállításokban, és találtam olyat, hogy mobilhálózat.


Itt továbbnézegettem, és rájöttem, hogy engedélyezni kell az adatforgalmat, és az APN-t (Acess Point Names) át kell raknom Vodafone Vitamax-ra, mert sima Vodafone 3G-n volt.


Aztán tovább nézelődtem, és találtam olyat, hogy Network Operator (hálózat kezelő), és itt is beállítottam az én válózatomra, a Vita-ra.


Ezekután megjelent egy kis jel az értesítő sávban. Megörültem, és felmentem a böngészőre, ahol szépen betöltött minden.


Tehát az adatforgalmat kell engedélyezni, és mindent beállítani magadnak.


Remélem, tudtam segíteni. :)

2012. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem olyan van írva, a beállításoknál hogy : 1, hálózat választás. 2 . hálózati mód . 3. kapcsolatok. 4. preferált hálózatok. azon belül 1-es :autómatikus , kézi :D 2. Autómatikus , vagy GSM 900/1800 , vagy GSM 850/1900. 3.(kapcsolatok) Telenor wap, telenor MMS , MobilVideo, Telenor Data. 4. és itt rengeteg külföldi hálózat. amit te felsoroltál nincs benne a telómba :(
2012. márc. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!