Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megszüntetni a...

Hogyan lehet megszüntetni a domain.com szolgáltatást?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve, kaptam egy domain nevet. Egy évre. Majd lejárt az egy év és ők automatikusan meghosszabbították. Kértem, hogy szüntessék meg, mert nem akarom meghosszabbítani a szoltáltatást. Megszüntették a domain nevemet, de a levonásokat nem. Továbbra is vonják a pénzt a számlámról. Hiába írok nekik, érdemben nem tesznek semmit? Mit lehet tenni ez esetben!? Meddig kell fizetnem egy szolgáltatásért, amit nem is kapok?!
2012. márc. 4. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
bemész a bankba és tiltatod az utalást
2012. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már! A bank azt mondta, hogy a domain.com-mal kell ezt rendeznem. Ők nem állítják le.
2012. márc. 4. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg a banknak, hogy ez esetben szeretnéd megszüntetni a számládat, és elkérni a PSZÁF elérhetőségét, hogy panaszt tehess. Mindjárt segítőkészebbek lesznek.
2012. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Rendben, ezt még nem próbáltam! :)
2012. márc. 4. 13:02
 5/6 A kérdező kommentje:

Megint megpróbáltam a banknál. Még nem is tartottam a PSZÁF-nál, azonnal letiltották a kártyámat, pedig azt nem is kértem.

Ami érdekes, amint a kártyámat letiltották azonnal kaptam egy levelet a domain.com-tól és közölték, hogy hogyan kell megszüntetni.

A lényeg, hogy sikerült a domain.com-mal és a bankkal is rendeznem a dolgokat.

Köszönöm a hozzászólásokat.

2012. márc. 10. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
:))
2012. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!