Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link TL-WR340GD Router...

TP-Link TL-WR340GD Router lekódolása. (? )

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy ilyen routerünk és az az érzésem hogy "lopják" a netet mert néha feltünően belassul :/ A leírásban azt irták hogy ezt kell beirni a neten : 192. 168. 1. 1 de ez nem nyillik meg eggyik böngészőn sem (3 böngészőn próbáltam...) Hallottam hogy ilyenkor resetelni kelll vagy mit de azt most hogyan. A válaszokat nagyon köszi ! :D

2012. febr. 29. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod még a 192.168.0.1-en is.

Ha nem akkor el lett állítva a cím és resetelni kell,hogy visszaálljon az alapra(amit írtál a kérdésben).

A routered valahogy így nézhet ki hátulról:

[link]

Jobb oldalt van egy kis gomb ami beljebb van a kelleténél(azért,hogy ne nyomodjon meg véletlenül)pl. egy ceruzával vagy valamivel amive eléred nyomd meg(lehet 5mp ig noymva kell tartanod) és visszaáll alapértelmezettre

2012. febr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 P.O.C. ***** válasza:

Itt mindenre választ találsz:

[link]

2012. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Resetelni ugy kell hogy kihúzok mindent vagy maradhat minden bedugva csak elmegy egy kicsit a net?
2012. febr. 29. 18:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Maradjon minden bedugva és egy kicsit el fog menni a net,majd újra be kell állítani a routert
2012. febr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó ! mindjárt megpróbálom :) Köszi!!!
2012. febr. 29. 18:24
 6/12 A kérdező kommentje:

192.168.0.1 Megpróbáltam ezen is ezen bejött elősször bekellett irni a felhasználónevet majd a jelszót ez megvolt de utána kijött egy oldal ami szerintem jó is lenne de akármire kattintok semmi nem lessz


[link]


ilyesmi zöld oldal xd

de akármire kattintok nemjó :///

Most mittegyek?????

2012. márc. 1. 18:06
 7/12 P.O.C. ***** válasza:
El kéne olvasni az a leírást és az alapján szépen beállítani.
2012. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát elolvastam de olyan bonyolult :/ Majd holnap mégegyer elolvasom és ujra megpróbálom. Kössz a választ!
2012. márc. 1. 20:07
 9/12 P.O.C. ***** válasza:
Ha nem értesz rajta valamit, akkor kérdezz!
2012. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na mostmár letudnám kódolni csak amikor leokézom vagy mitcsinálok akkor ez jön ki :The change of wireloss config vil not take efied until the router reboot.
2012. márc. 2. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!