Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen feltöltőkártyás mobilin...

Milyen feltöltőkártyás mobilinternetet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni,mivel Ti biztosan jobban értetek hozzá,mint én.

A fiam most már elég "nagy" egy saját géphez,és nethez.A gépen amit kapott XP rendszer van,neki ez bőven elég.Viszont úgy gondoltuk,hogy nem kap ő is előfizetéses netet,mert félünk,hogy nagy számlát csinálna.Így jött az ötlet a feltöltőkártyáról,mert azt ha lepötyögi,akkor annyi volt.Havonta töltenénk neki,úgy,mint a telefonját.

Szóval,Ti melyik mobilszolgáltatót ajánlanátok?


2012. febr. 29. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

mind a 3 -nak van ilyen,

jobb lenne ha a céget te választanád ki,mondjuk az alapján,hogy nálatok melyiknek a legjobb a lefedettsége,

2012. febr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!Nálunk mindnek jó a térereje.Attól félek,hogy az üzletekben átvágnak,mert látni fogják,hogy nem nagyon értek hozzá és azt mondanak amit akarnak.Tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Ahogy böngészgettem,nézegettem ezeket a dolgokat,a voda tűnik szimpatikusabbnak.

2012. febr. 29. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:

na ha voda,akkor van egy olyan lehetőség is ,hogy a mobiltelóval is simán tud netezni a számítógépen,

ehhez nem kell szerződni,nincs hűség,senkihez-sehova nem kell elmennetek,

otthonról elküldtök egy sms-t és 5 perc múlva van net a gyerkőcnél,

egy hónapra 1 ezer forint a legolcsóbb,feltöltős,és akárhányszor meghosszabbítható,bármikor megszüntethető,bármikor átváltható drágábbra,

ja és nincs túlforgalmazási díj,nincs plusz költség,nem küldenek még számlát....

2012. márc. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtál!Ez nagyon szimpatikusnak tűnik!Mindjárt utána is nézek.
2012. márc. 1. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem ez van ,és szuper :

[link]

2012. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha számítógépes internetezésre kell, akkor az 500 Mb nem sok, kb. 10-15 óra böngészés egész hónapban. Ha chatre, illetve szöveges E-mailezésre használjuk, akkor többre. Telefonon még 100 Mb is elég szokott lenni, mivel ott eleve lekonvertálva hozza be az oldalakat.


Számítógépen ezt ajánlom: [link]


Ennél 3990 Ft-ért 30 napra 3 Gb-ot adnak, ami ésszerű használat mellet elegendő egy hónapra.

Régebben írták az oldalon, hogy a forgalmi keret túllépését követően 128 Kbit/s-ra lassítanak, de ez most lekerült. Sajnos az ÁSZF-ben sem találtam ezt meg (ami utalhat az én figyelmetlenségemre is), de az sem kizárt, hogy 3 Gb felett kikapcsolják.

2012. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat,holnap délelőtt bemegyek a vodába és megveszem neki,mert már lerágja a fülemet.
2012. márc. 2. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!