Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell freemail fiókkal...

Hogy kell freemail fiókkal youtube-ba lépni?

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám, hogy amióta a google irányítja a youtube-t, nem tudok belépni a fiókomba. Anno freemail-el regisztráltam youtube-ra. A fiók még él, mert látom, hogy ott vagyok külsősként. De nem enged be, mert nem tetszik neki a freemail-es email cím. Regisztrálni is csak gmail-el enged. Már sehogy nem tudok belépni a freemail-es youtube fiókomra? :S Vagy mit kéne tennem? Ötletek?
2012. febr. 29. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A baj ott lehet, hogy összekapcsoltad a YouTube fiókodat a Google fiókoddal, valószinű ez alapján:

[link]

Az összekapcsolás a Google fiókod jelszavával és cimével történt, ami nem a freemailes cimed.

Ezért nincs kapcsolatod freemailes cimedddel a youtube-val, viszont a Google fiókos email cimeddel se tudsz a youtube-ra lépni, mert nem azzal regiztél a youtube-ra.

Megoldás lehet:

1./ Szüntesd meg a Google Fiókod és a YouTube fiókod összekapcsolását és akkor a freemaillal be tudsz lépni

A szétkapcsolásra itt kapsz infót egy linken:

[link]

2./ Ha pedig ezután is azt akarod, hogy össze legyenek kapcsolva, akkor lépj be a Google fiókodba/nem a gmail-ba!/ és változtasd meg a Google fiókod jelszavát freemailra.

2012. febr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, még nyomatékosan kiegésziteném: A Google Fiók nem feltétlenül Gmail-fiókot jelent.

Itt is hasznos infók vannak:

[link]

2012. febr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!