Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs internet. Miért?

Furjadék* kérdése:

Nincs internet. Miért?

Figyelt kérdés

Tegnap este a semmiből elment a net.

Thome, telefonon jön.

Routert, modemet áramtalanítottam, de nem működik mostse.Amikor manuálisan szeretnék tárcsázni a WAN Miniport (PPPOE) lépésnél megakad, és a 651 es hibakódot írja


Mi lehet a baj?

Köszönöm.


2012. febr. 28. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bizonyos népcsoport képviselői megfújták a kábelt. Vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóval, majd ők segítenek.
2012. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

indítsd újra a modemet vagy routert húzd ki a kábeleket kb 15mp re és aztán hagyd hogy bekapcsoljon lehet csak meghülyült ha ez nem jönne be lehet elütötted a jelszót.

A bejelentkezésnél állítsd be a karakterek megjelenítését vagy írd ki egy jegyzettömbbe és másold be a csatlakozásnál a jelszóhoz akkor tutira nem rontod el.

2012. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel Thome-t használsz akkor nem csoda hogy hirtelen elmegy. Én régen rengeteged szívtam vele és a környékemen sőt más településen élő ismerőseim is mind mondták hogy egy kalap kaka az egész. Telefonálj be hozzájuk ha nem akar megjavulni ők tudnak majd tanácsot adni.
2012. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, gondoltam h szolgáltatói hiba lesz...

Jelszót már vagy 1 éve nem adtam meg, szal biztos nem ütöttem el!

2012. febr. 28. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:

„Jelszót már vagy 1 éve nem adtam meg, szal biztos nem ütöttem el!”


Csak okosan! Ha én lennék a szolgáltatód, még büntetőkamatot is felszámítanék, mert a szomszéd Józsi meg Ödönke is a te hálózatodon csüng az okostelójával, amit nem is oszthatsz meg, az üzletszabályzat is tiltja!


Te csak ne reklamálj, ha ideig-óráig nincs neted. Lehet, hogy karbantartás van.

2012. febr. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!