Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom hogyan kellene meg...

Nem tudom hogyan kellene meg néznem a netem jelszavát. Hol nézem meg? Többi lent

Figyelt kérdés
apukám meg váltosztatta a jelszavát a netnek és nem tudom hogyan kéne megnéznem a gép rá van csatlakozva de nekem kéne a jelszó mert telón is akkarok böngészni :).már fent voltam az ip címel be jelntkezve az edimax oldalán ott láttam a jelszót de ki van csillagozva . win 7 -tem van
2012. febr. 28. 14:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
azzal mit kell?telepíteni vagy valamit kel? :O
2012. febr. 28. 16:15
 12/18 P.O.C. ***** válasza:

Csak kicsomagolod és futtatod. Nem kell telepíteni.

A router -ed webes beállító felületéről mentsd le a beállításokat fájlba, majd ezzel a programmal nyisd meg.

2012. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de azt nem tudod h h lehet h az edimax oldalán ne csillagok legyenek :( mert nics most erre idöm :( meg háát nem merem :S
2012. febr. 28. 18:20
 14/18 P.O.C. ***** válasza:

Ha csillagozva vannak akkor úgyis maradnak, ezzel a részével nem igazán tudsz mit kezdeni. Szerintem a RouterPassView -en kívül nem igazán van más reményed.


Azzal meg hogy backup fájlt csinálsz a routerről, nem lesz semmi baja. Persze tudni kéne mi a pontos típus. EDIMAX, de azon belül?!

2012. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
poc miért segitesz???????????????????????
2012. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
xd tudod vannak emberek akik nem csak magukal foglakoznak -.-"
2012. febr. 28. 21:12
 17/18 anonim ***** válasza:

apukádnak igaza volt :)

!!

2012. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
irj be 1 olyan szamot hogy nem tudom hogy van de egy kabellel csatlakoztasd a laptophoz vagy szamitogephez es van egy szam nezd meg a wifi aljan van e ott kell legyen egy felhasznalonev es jelszo is ird be a szamod amivel a routert be kell allitani ott ird be a felhasznalo nevet jelszo ami a wifi aljan van nem amit hasznalsz hogy csatlakozz ra es ott valahol egy modnal balrol lehet valasztani ott kattincs ra ott ahol megkapod a jelszos dolgot orold ki ami most van es ird be ami kell
2015. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!