Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyszer valakinél láttam...

Egyszer valakinél láttam msn-en egy picike, egy karakteres ferde mosoly jelent. Hogy kell azt írni? Vagy valaki bemásolná?

Figyelt kérdés
2012. febr. 27. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mástól szerezte / képként töltött be a smileyk közé - erre neked is lehetőséged van.


Google: msn smiley pack


Ide kell kattintanod, hogy újat adhass hozzá az emotikonjaidhoz:

[link]


Utána pedig ide:

[link]


A többi már értelemszerű. A legjobb méret 19x19 pixel, de nagyobbakat is elfogad, főleg ha animált (mozgó), pl gif formátumú.

2012. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem egészen így gondoltam :) A "személyes üzenet" részben volt kint, és nem mint smiley.
2012. febr. 27. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor valamilyen ASCII karakter volt tuti, mint pl ezek itt:


ッ <- szerintem talán erre gondolsz



Még több közül böngészhetsz, ha beírod a Start menü / Futtatás opcióját választva az ablakba, hogy "charmap" (idézőjelek nélkül). Ekkor megjelenik egy kis dialógusablak, ami az adott betűtípushoz tartozó összes karaktert tartalmazza - persze mindet nem fogja tudni kezelni az MSN, de tuti ott lesz az a kis smiley is, amit te láttál ismerősödnél, csak ki kell keresni a listából :)


Vagy itt (és más oldalakon) is taláslz ilyen karaktereket, amiket simán kimásolhatsz vágólapra (CTRL+C) majd beilleszthetsz bárhová (CTRL+V): [link]

2012. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen igen igen megtaláltad, arra gondoltam! :D Köszönöm a segítséget :)
2012. febr. 28. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2012. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!