Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, hogy ne kapjak...

Mit csináljak, hogy ne kapjak több felkérést (facebook)?

Figyelt kérdés

Elegem van hogy mindenféle játékról (bubble witch saga meg ilyesmik) felkérést küldenek nekem. Mindig elutasítom, mert nem akarok ilyenekkel foglalkozni.

Hol tudom beállítani, hogy ne engedje senkinek, hogy felkérést küldjön?


2012. febr. 27. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahol az elutasítást végzed, ott kell lennie a felajánlásnak a végleges tiltásról is. Vagy külön beállítható hogy a személy ne küldjön neked játékfelkérést.


Az adatvédelmi beállítások alján lévő blokkolási listában pedig hozzáadhatsz embereket, hogy kitől nem akarsz ilyen-olyan felkérést.


Az üzenőfalon szintén az elrejtés egyik opciója a végleges letiltás, így nem kapsz a falra sem semmilyen értesítést a sokszor zavaró, tömegesen megjelenő alkalmazásokról.

2012. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem is idegesít... amikor ki X-eled vagyis elutasítod a felkérést ott van hogy ... játék letiltása és ennyi.
2012. júl. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!