Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google probléma. Csak nekem...

Google probléma. Csak nekem csinálja ezt az utóbbi napokban? Vagy valami vírus lenne?

Figyelt kérdés
Rákeresek egy teljesen általános dologra, pl. hogy "állás" vagy valamilyen recept. A találatokat mindig új lapon szoktam megnyitni, de most pár napja szinte minden második ilyen találatot ha megnyitok, valami olyat ír ki fent, hogy "thealltimes.akármi..." és mindenféle marhaságot hoz fel. Alig lehet becsukni, 15x kell rákattintani vmi "ok" gombra. Ez eddig nem volt...
2012. febr. 27. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony valami jófajta kártevő. Sok sikert az eltávolításához - vagy a rendszer újratelepítéséhez... :)
2012. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ;) Van egy nod32-m, azzal lefuttattam a keresést, nem talált semmit. Ennél jobban pedig nem értek hozzá...
2012. febr. 27. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig ha jól sejtem, ez nem lesz egyszerű menet. Könnyen lehet, hogy egy rootkitet vagy egyéb, MBR-ből induló cuccot szedtél össze.
2012. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát ebből kb egy szót sem értettem... :)

De majd megkeresem az egyik ismerősömet, talán ő tud segíteni... És akkor addig ne is használjam a netet? Vagy csak a google-t ne? Vagy úgy ahogy van az egész gépet be se kapcsoljam?

2012. febr. 27. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Látatlanba' azt mondom, tökmindegy. De mielőbb keress valakit, aki ért hozzá. És ha teheted, a fontosabb adataidról, dokumentumaidról csinálj egy mentést - bár ezt remélem, nem kell külön mondani.
2012. febr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Általában mindenről van mentésem.

Meg van egy külön C (a programoknak) és külön D (minden másnak) meghajtó, nem tudom, ez számít-e.

Köszi a segítséget!

2012. febr. 27. 13:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a startlappal, azzal nem csinálja, csak a google-el. Volt vírusirtás a gépen, állítólag 300 valamennyi lett irtva róla. A google még mindig csinálja, más nem...
2012. febr. 28. 19:43
 8/8 anonim ***** válasza:
vírus
2012. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!