Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikortól lesz bevezetve...

Mikortól lesz bevezetve általánosan, mindenkinek a facebookon a timeline?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Már egy ideje elvileg átálltak, de csak szép lassan módosítgatják az adatlapokat.

Pontosan nem lehet belőni, hogy mikorra fog mindenkinek átállni, folyamatosan történik a változás.

2012. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,

igen, azt tudom, hogy önként már át lehet állni, csak azt nem mikortól lesz "kötelező" :-)

2012. febr. 23. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem soha! Egy túlbonyolított hülyeség!
2012. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már "kötelező", csak lassan áll át a szerver, ezt írtam.

Azt, hogy személy szerint kinek mikor lesz, nem lehet tudni. Majd ha rád kerül a sor.


Utolsó, konkrétan mi bajod a timeline-al?

(Tényleg KONKRÉTAN, az, hogy "sz*r" és "mert nem tetszik" nem elég konkrét.)

2012. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem például áttekinthetetlen. Idegesítő, hogy jobb és bal oldalon jelennek meg a dolgok, nekem a logikus sorrend az volt, hogy fentről lefele egy sorban. Rémes szerintem!
2012. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdemes figyelembe venni a középső vonalat, azon PONTOSAN jelzi, hogy az egyes történések mikor voltak. :)

Így 2* annyi információ fér ki, mint a régi módon!

2012. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, de még így is nagyon kusza. Ha keresel valamit valaki üzenőfalán akkor "jobb-bal-jobb-bal...." irányba cirkál a szemed amíg végre belövöd, hogy hol az ördögbe van amit keresel. Ráadásul az új poszt megjelenésével helyet is változtatnak, így a vizuális memóriával rendelkezők ismét jobb-bal irányban böngésznek, amíg megtalálják a keresett dolgot. Szerintem szörnyűűű...
2012. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!