Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért "omlik" össze a google...

Miért "omlik" össze a google chrome?

Figyelt kérdés
Már fél éve használom a google chrom-ot és mostanába kezdte azt csinálni hogy magátol bezáródik...És amikor újra elinditom akkor elkezdi hogy nem megfelelően volt bezárva és ha akarom akkor állitsam vissza. Ez mitől van?ÉS tényleg csak igy váratlanul zárodik be...Ezt a szöveget is másodjára kezdtem el és egyre gyakrabban csinálja.

2012. febr. 21. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. Tény, hogy maga a program is relatíve új és kiforratlan, meg a te géped hibája is lehet. Látatlanban nem lehet megmondani.
2012. febr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma nekem is ugyanezt eljátszotta a Chrome. Érdekes módon a saját Webáruházában keresgéltem,amikor váratlanul bezárta magát. Védelem: valódi kódos ESS5.
2012. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno használtautón csinálta, hogy lapozásnál folyton bezárta. Vannak hibásan megírt weboldalak, ennyi.
2012. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én kb. mindig azokat nézem fél éve, Facebook, e-mail fiókjaim stb...De köszi a válaszokat :)ÉS akkor nem tudok mit tenni ellene? Mert ahogy a fentiekben írtam csak mostanában csinálja ezt mert kb. fél éve használom és eddig nem volt
2012. febr. 22. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem látok reklámokat (van benne Adblock Plus), de talán valamelyik kis kockázatú süti vacakkal lehet gond. (Nyomkövető sütik, reklámokban lehetnek).

Kis kockázatú vacakokkal az ESS5 pl. nem foglalkozik, viszont az Emsisoft Online Scannere vagy a Malwarebytes megtalálja. Esetleg valamilyen BUG lehet a 17-esben.

2012. febr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!