Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki ajánlana nekem egy...

Valaki ajánlana nekem egy weboldalt ahonnan Lossless-ben lehet leszedni zenéket?

Figyelt kérdés
Annyi a lényege hogy ne csak a komplett albumot hanem egyenként is le lehessen szedni a zenét.
2012. febr. 21. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ejnye, nem sok ez így együtt? :) Nem fogsz olyan oldalakat találni ilyen kategóriában, ahol "kattints a letöltéshez" gombokat találsz ,veszteségmentes zenét és olyat, amint az FBI még nem zárt be. :) Szép kis álomvilág. A legjobb esélyed a torrent használata. Mondjuk a kalózkikötő. Aztán ha a torrent olyan, hogy egyenként vannak benne a fájlok, szerencséd van. Másként jön az album egyben.
2012. febr. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ah várj, ha fizetős szolgáltatás is megteszi (ilyet kevesen kérnek...), akkor már van több lehetőséged is. :)
2012. febr. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos még nincs saját keresetem, bár ha havi előfizetős a dolog akkor meggondolandó.


Tudom hogy pl a kalózkikötőn is vannak ilyen formátumban zenék, én speciel az "enkór"-ról szedek, csak ugye ott teljes albumok vannak. Pláne ha még több albumból is tetszik egy-egy szám. Most jön le 6,5 giga Linkin és 5,5 giga ATB, mert csak pár szám tetszik tőlük :D

2012. febr. 21. 03:57
 4/8 anonim ***** válasza:
A torrentból is lehet egyesével kijelölni file-okat, nem muszáj az egész pakkot leszedni.
2012. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hulioboy ***** válasza:
www.ncore.cc Én innen szedek mindent, és nagyon jó az oldal, bár a bejutás már nem olyan egyszerű. Csak meghívóval lehet és nem osztogatják. Ahogy az előző felhasználó is írta, torrentnél nem kell feltétlenül letöltened az egész lemezt, ki lehet jelölni egy-egy fájlt is az albumból
2012. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg szabad kérdezni hogy hogyan lehet egyenként kiválasztani a zeneszámot? Régóta torrentezek de ez nekem új :D
2012. febr. 22. 03:43
 7/8 anonim válasza:
letöltöd a torrentfájlt, berakod a torrent kliensbe( pl utorrent) és ott kidob egy ablakot, ahol megkérdezi hova mentse ... ott kicsit lejjebb látszódnak a fájlok, és ott pipálgatsd ki hogy mi kell és mi nem
2012. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ohhh, köszönöm :D
2012. febr. 23. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!