Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet regisztrálni a...

Hogyan lehet regisztrálni a Dangerous. Cc nevü oldalra?

Figyelt kérdés

Már 5 napja próbálok keresgélni de nemtudok semmit erröl és legyszi ne kudjetek olyan választ hogy nemtudom mert az nagyon idegesítö.Esetleg ha tudsz egy linket az empire earth 1 magyar szinkronos letöltéséröl akk megköszönném

Köszikee a válaszokat(reménykedek ;)


2012. febr. 20. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A második válaszoló vagyok.

Én csak a kérdésre válaszoltam, nem tudom minek szólogatsz be, ha az értelmi szintedből annyira nem telik, hogy úgy tegyél fel egy kérdés, hogy abból kiderüljön hogy még is mi a francot akarsz...

L O O S E R

2012. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
JÓ de azt már tudoom hogy meghívóval de azt nem hogy hogyan kell beszerezni!!
2012. febr. 21. 20:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudod torrent oldalakra azok tudnak meghívót küldeni, akik már bent vannak az oldalon. Általában feltöltéshez kötve szoktam meghívókat adni a felhasználóknak, persze egy nem törvényszerűség. Szóval találnod kell egy embert aki már bent van és hajlandó neked küldeni. (de ne itt keress, mert az oldal szabályzatába ütközik)
2012. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
jó a vitát lezártuk :-) szent a béke ...
2012. febr. 23. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!