Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet letölteni az...

Hogyan lehet letölteni az ilyen cuccot: attachment. Php? Attachmentid=661412&d=1298235921

Figyelt kérdés
Az egyik fórumon szabadon letölthető zenék, midik vannak fent. Néha minden további nélkül lejön. (Kettős katt. és indul.) Máskor viszont a közölt linket adja ki, amivel nem tudok mit kezdeni. Ha valaki egyszerű emberi nyelven megmagyarázná, mi ez és mi a teendő, azt szépen megköszönném!

2012. febr. 20. 07:29
 1/3 2xSü ***** válasza:
Attól, hogy beírtad az URL végét, attól még nem fogjuk tudni kitalálni az elejét. Hol van ez pontosan?
2012. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, nem tudtam! Így van pontosan:


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 20. 14:42
 3/3 2xSü ***** válasza:

Hát erre nem egyhamar fogsz választ kapni. Nem hiszem hogy az oldalra regisztráltak közül sokan tolonganának itt.


A kedvedért megpróbáltam regisztrálni. Sikerült is. Erre: Minimum 20 hozzászólás és legalább 2 napos regisztráció szükséges az oldal megtekintéséhez, vagy a funkció használatához. Ebben, vagy ebben a témában ezeket könnyedén összegyűjtheted.


Szerintem inkább érdeklődj az oldalon belül.

2012. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!