Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem enged a facebook...

Miért nem enged a facebook ismerőst jelölni? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én nem tudom mi van a facebookal, de nekem ez nagyon nem tetszik...Jelölni akarok egy embert, akivel évekkel ezelőtt jóban voltam. A myvipen ismertem meg, csak megszakadt a kapcsolat. Most rátaláltam facebookon és szeretném bejelölni, erre kiír nekem az oldal ilyen angol szövegeket, például ezt:


"It looks like you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 4 days. Learn more.


If you think you’re seeing this by mistake, please let us know."


Miért van ez? Én ebből már semmit nem értek, nem jelölhetek be olyasvalakit akit szeretnék?


2012. febr. 19. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl sok olyan embert jelöltél be, aki nem fogadta el a jelölésedet szóval ideglenesen letiltották a bejelölést.

Am mostanság naponta legalább háromszor felteszik ezt a kérdést...

2012. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én azért tettem fel ezt a kérdést, mert én ehhez nem értek, mivel nem szoktam facebookozni. Az egyetlen ok, amiért fent vagyok, az az, hogy bizonyos embereket csak ott tudok elérni.


Az megint más dolog hogy bizonyos emberek nem fogadták el a jelölésem. És ebből a kedves szerkesztők mit vonnak le? Azt hogy bizonyos emberek a jelölgetéssel rekordot akarnak dönteni hivatkozva az ismerősök számára? Arra nem gondolnak, hogy valaki "viccből" szándékosan belépeget más facebookjába, és szórakozik?


Nem lehetne ezt tisztázni? Az előbb letiltott két napra, most meg ha jól látom 4-et ír ki. Ez borzalmas. -.-"


Amúgy köszönöm szépen a segítséget

2012. febr. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!