Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » KompoZer veblapszerkesztővel...

KompoZer veblapszerkesztővel csináltam egy oldalt, amit elmentettem, de más gépről nem tudom megnézni az oldalt. Hogy tudom feltölteni egy veboldalra vagy valahova hogy más is láthassa?

Figyelt kérdés

2012. febr. 19. 13:15
 1/5 anonim válasza:

FTP-n keresztül tudod feltölteni. A nyitólap fájlneve index.html vagy index.htm legyen. Ez nagyon fontos, ha más a neve, ne felejtsd el átnevezni. Persze ez után azokban a fájlokban (illetve almenüpontokban) is át kell nevezned, amelyekben hivatkozol erre.


Ha ez megvan, utána regisztrálsz egy ingyenes tárhelyet magadnak (pl. itt: [link] ), majd beírod egy tetszőleges mappába a szolgáltatótól kapott ftp címet (uw.hu esetében: ftp://ftp.uw.hu). Ha itt megjelenik egy ablak, nyomj rá OK-ot, majd jobb egérgomb és bejelentkezés más néven. Itt a regisztrációnál megadott felhasználónevet és jelszót kell megadni, majd bejelentkezel. Innentől úgy működik a dolog, mint a Windows fájlkezelő, tehát csak be kell a fájljaidat ebbe a mappába másolni. A honlapod címe valasztottneved.uw.hu lesz (ha a példában említett uw.hu ingyenes tárhelyre regisztrálsz).


Ja, a KompoZer-ben remélem relatív hivatkozást adtál meg a képeknek, és az almenüpontoknak, illetve a honlap mappájában vannak ezek az elemek, nem máshol. Ha ugyanis külső mappából hivatkoztál képre, akkor az nem fog megjelenni a webszerveren.

2012. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lécci analfabéta vagyok xD kérlek csinálsz egy videót mert alig értek belőle valamit KÉRLEK
2012. febr. 19. 16:07
 3/5 A kérdező kommentje:

Megcsináltam , a feltöltésig megvan.Feltöltöttem az ATW.hu ra de nem rakja ki az oldalamra erre töltöttem fel: ftp.atw.hu és ez az oldlam: [link]

beregisztráltam , aktiváltam de nem sikerül. hallod ha megadom az adatokat megcsinálod pls vagy leírod h mi a szar van most :S

2012. febr. 19. 17:44
 4/5 anonim válasza:
Van Skypod? Ha igen, akkor ezt a nevet add hozzá, és majd elmondom élőszóban, mit kell csinálni: pinke666
2012. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mielőtt beszélnénk, lehet érdemes lenne feltelepítened ezt a programot: [link]


Ez a szoftver otthoni felhasználásra ingyenes, és Magyar nyelvű. Ez egy távsegítség program, aminek a segítségével be tudok majd lépni a számítógépedbe, és így látni is fogom, hogy miért nem működik a dolog. Illetve meg tudok mindent mutatni a te gépeden úgy, mintha ott lennék veled. :)

Ja, fel fogja ajánlani, hogy van újabb verzió, de arra kérlek, hogy ne frissítsd, mivel az a legjobb, ha mindketten ugyanazt a verziót használjuk.

2012. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!