Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook mi alapján választj...

A facebook mi alapján választja ki?

Figyelt kérdés

Ha csinálok egy 'képek' mappát, töltök fel bele képeket....

Amikor meg rámegyek az albumokra, akkor az albumon látható egy kép (amelyet a mappa tartalmaz)

De ezt a képet mi alapján választja ki és főleg hogy tudnám beállítani, hogy másik képet mutasson a mappából???

Köszi előre is mindenkinek!


2012. febr. 19. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahol van olyan gomb, amivel be lehet állítani albumképnek, amelyiket akarod. Amúgy szerintem mindig a legfrissebbet választja ki vagy amihez legfrissebben hozzászóltak, de nem biztos.
2012. febr. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha az egyik albumot megnyitod akkor ott lesz, hogy album szerkesztése (rá katt), utána arra kattintasz hogy fénykép szerkesztése és ki tudod választani, hogy mi legyen az album borítóképe.

De szerintem mindig az a borító kép amelyiket legelőször töltötted fel.

2012. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köstikeeee
2012. febr. 20. 16:13
 4/4 anonim válasza:
Én is az albumborító beállításával bajlódok. Próbálom követni, amit itt írsz, de még az album szerkesztéséhez sem jutok el. A "borítókép beállítása" megváltoztatja az egész facebook oldalam banérját, de nem ez a célom. Kérek szépen még egy kis segítséget ez ügyben.
2016. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!