Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet myvipen...

Miért nem lehet myvipen rejtve belépni? :O Eddig be lehetett.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 19:30
 1/6 anonim válasza:
94%
Mert megszüntették állítólag ezt a lehetőséget, mostantól mindig látják ha megnézel vkit.
2009. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hülye egy lehetőség volt eddig is...

Annó azért hozták be ezt a pipálós rendszert, mert egyre kevesebben használták emiatt a Májvíájjpíít

2009. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Van előnye és hátránya is.:D Én mindig rejtve léptem be, hogy ne lássák, akiket megnéztem, és hogy ne lássák, hogy épp mikor léptem fel, mert akkor ki akadnak, hogy msn-en meg nem vagyok fenn, és hogy letiltottam őket.:D De am jóó, hogy tudom, kik nézik meg az adatlapomat.:)
2009. jún. 5. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont ezért akartam most kérdést kiírni.. Szerintem marha nagy baromság.. De szerintem úgyis vissza fogják könyörögni, és igazuk is van.
2009. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hááát... azért nem biztos, hogy vissza fogják tudni könyörögni. Az új üzifalat, meg az új designet is mennyien szídták, mégse váltották le... és így már megszoktam, nekem tetszik is.:) Amúgy nem olyan nagy baromság... mindenkinek joga van tudni, hogy ki nézegeti az adatlapját, és a képeit.(: Persze szar is, mert Te sem nézegetheted másnak az adatlapját úgy, hogy ne láthassa... de előnyöd is származik belőle.:)

Bár sztem ezzel csak azt fogják elérni a vipesek, hogy egyre több kamu vip lesz, hogy megtudják nézni az adatlapokat anélkül, hogy tudnák, hogy valójában kik nézték meg.:D Legalábbis ha ez a rendszer így marad, akkor én tuti csinálok egy kamu vipet, és azzal fogom nézni a személyeket, akiket nem szeretném, hogy tudják, hogy nézegetem őket...

2009. jún. 5. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondom én is,a myvip magával fog kiszúrni, tele az egész oldal fake felhasználókkal. Ismerőseim már cisnáltak is.
2009. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!