Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán hogyan tudok vásárlási...

Vaterán hogyan tudok vásárlási értesítőt küldeni valakinek, aki megvette a termékemet?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy a Személyes/Beállítások/Eladási beállítások/Vásárlási értesítő-nél kell beállítani, csak azt nem tudom,hogy hogyan is kell megszerkeszteni. Van ott egy mintalevél és egy rész amit nekem kell kiegészítenem, így néz ki:


Értesítő e-mail:

Feladó: Vatera

Válaszcím: Az eladó e-mail címe

Címzett: Nyertes licitáló e-mail címe

Tárgy: Vatera vásárlás részletei - #termékkód, terméknév


Kedves felhasználónév,


Köszönöm, hogy megvásárolta az alábbi terméket!


Termék neve: terméknév

Termék kódja: termékkód

Termék linkje: termék linkje

Termék ára: termék ára


ITT VAN A KIEGÉSZÍTENDŐ RÉSZ,AHOVA NEKEM KELL ÍRNOM!



Amennyiben további kérdése lenne az alábbi elérhetőségeken tud kapcsolatba lépni velem:

Nevem:............:név

Telefonszámom:....:telefonszám

E-mailcímem:.......:emailcím



Köszönöm a vásárlást!


Üdvözlettel,

felhasználónév



Szóval azt nem értem,hogy akkor most a kiegészítő részbe azon kívül,hogy plusz infókat adok meg, azt is bele kell írnom ami fölötte meg alatta a mintában van, tehát pl. termék neve, kódja, emailcímem, telefonszám stb. Vagy CSAK a plusz információkat kell megírnom a kiegészítő részbe és ami fölötte meg alatta van, azt a vatera automatikusan kitölti nekem az adataim alapján.


Remélem érthető amit írtam.

Előre is köszi


2012. febr. 18. 12:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!