Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelenik meg ilyen...

Miért jelenik meg ilyen gyakran új Firefox verzió?

Figyelt kérdés
most volt a firefox9.0 egy nappal utánna már firefox9.01 utánna firefox10 egy nappal késöbb firefox 10.01 ma meg már firefox 10.02. És miért számoznak így? pár hónapja még csak ff4 volt
2012. febr. 17. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
és még mindig van mit javítani....örüljünk hogy nem a seggükön ülnek a fejlesztők.
2012. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom de nemrég volt egy oylan kérdésem, hogy miért fogyaszt eza szar ennyi erőforrást a k-meleon böngésző uyganazt tudja, és negyedannyit használ.


Szerintem eza szar Firefox, és társai, safari, opera stb adatokat gyűjt és elemez statisztikai célokra, és küld el valami szervernek a böngészésekről...


Én a napokban váltottam K-meleon ra, kevéásbé simert de sokkal gépbarátabb.

2012. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jameg ami a legfontosabb, idióta instant kereső helyett a K-meleonban van Stop gomb!!! Az új firefoxokban elindul egy script, és mégcsak meg se tudod állítani, azt csinál amit akar, te meg annyit tehetsz, hogy kinyomod az ablakot!
2012. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért mert a google elkezdte ezt a verziószámot váltunk szabályos időközönként, ha indokolt, ha nem módszert a chrome-nál, a mozilla meg leutánozta ezt a firefoxnál
2012. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondta meg a frankót. Egész egyszerűen csak szeretnék azt a látszatot kelteni mint a chrome, hogy nagyon dinamikusan fejlődik, így minden kisebb változtatásnál ugranak egy verzió számot. Firefox régebb óta van mint a Chrome, mégis a Chrome a tizenvalahányadik verziónál tart.
2012. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 waland ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a K-meleon a Firefox egyik alváltozata, amiből szinte mindent kivettek a gyorsaság érdekében :). A kérdéshez pedig: ahogy korábban leírták, a chrome folyamatosan verziót vált és viszi a felhasználókat a Firefoxtól, ezért megpróbálják, hogy úgy tünjön, mintha ők is folyamatosan csinálnának nagy fejlesztéseket.
2012. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a chrome most 17-es stabil verziónál tart, de kilehet próbálni a 18,19-es bétát is már. de mióta van chrome semmi egetrengető változás nem került bele szerintem, de javítsatok ki, ha tévedek.
2012. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!