Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki a Google Chrome böngészőt...

Aki a Google Chrome böngészőt használja! Hogy lehet azt megcsinálni, hogy például a facebook-on mikor bejelentkezel és ott van, hogy email cím, amik eddig be voltak írva oda azokat onnan hogy lehet törölni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 13:30
 1/2 kisvuk29 ***** válasza:
51%
Én nem vagyok profi a számítástechnikában,de én is szerettem volna én újra tettem a Chromot és megoldódott.(Ez csak akkor jó,ha egyet akarsz törölni.Ha a sajátod nem zavar,hogy ott van ez megoldás lehet.)
2012. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivan, beléptél a másik címével és eltüntetnéd? :D

Amúgy bele klikkelsz az e-mail mezőbe, majd amikor bejön a lista, a kitörlendő cím fölé viszed az egeret. Ezután egy laza mozdulattal nyomsz egy (ki hitte volna) delete gombot.

Ha az összes haverod címét el akarod tüntetni, akkor csavarkulcs, eszközök, böngészési adatok törlése, az utolsó kettőbe pipa, aztán OK. Vigyázz, az összes mentett címet/jelszót/felh. nevet törli.

G.

2012. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!