Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud segíteni? (Ebay! )

Valaki tud segíteni? (Ebay! )

Figyelt kérdés
Utaltam a paypal-es számlámra, pontosan írtam be a számlaszámot, Kedvezményezett nevéhez oda volt írva, hogy "Bofa re: PAYPAL PTELTD" én az utaláskor azt írtam a kedvezményezett nevéhez, hogy PAYPAL PTELTD . De már 5munka nap eltelt s még nem jött meg a pénz... Valaki tapasztalat?
2012. febr. 16. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Na én ugyanígy jártam, csak nem a PayPal b@szott ki velem, hanem a MoneyBookers. Utaltam 6000 Ft-t erre a bizonyos virtuális számlára, az előző utalás megjött, az utóbbi viszont azért nem, mert egy vessző hiba volt a névben, azonnal a "Bank-om"hoz fordultam (OTP) 30 napon belül rendelkezésre is álltak -.-' (jól kiszámolták, pontosan a 30. napon hívtak) majd közölték velem, ugyan a pénzem megvolt, de nem tudják visszaszolgáltatni, mert a karbantartás alatt indított utalásokért felelősséget nem vállaltak.. na hogy....***


Azt javaslom hogy fordulj a "Bank-odhoz" vagy a PayPal Support-hoz

2012. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!