Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért áll meg minden Youtube-o...

J0c1 kérdése:

Miért áll meg minden Youtube-os videó betöltése az elejénél vagy a közepén Firefox 10. 0.1 alatt?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy akár Facebookról nézve, akár a Youtube-on megnyitva minden videónak a betöltése vagy az elején vagy max a közepén megáll, és utána hiába mutatja, hogy tölt, akkor sem megy tovább a videó?
2012. febr. 16. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja. Próbáld meg letiltott kiegészítőkkel, aztán írj, hogy ment-e, ha nem, akkor tovább keressük a probléma forrását.
2012. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak a shockwave flash-t hagytam bent, lévén, hogy anélkül nem lehet youtube-os videót nézni, és hát eddig úgy néz ki megy, de azért ezt nem értem a kiegészítők ennyire befolyásolnák ezt, hogy a firefox rendesen le tudjon játszani egy videót? Más részről nincs belőle olyan sok azért, van 2 java, egy office 2003 plugin és egy quicktime plugin, a shockwave meg ugye elengedhetetlen. Még régebben, amikor még a 4-es verzió is újnak számított, és a 3.6-os verzión belül jöttek ki ritkán újabb és újabb alverziók, ott még semmi gond nem volt a kiegészítők miatt. Mondjuk ezt sem értem, miért hoznak ki 600 verziót fél év alatt, miért nem tudnak 1-2 normálisat...
2012. febr. 16. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz hathetente frissíteni, akkor hagyd fent a 10.0.1-est, ehhez egy évig ad támogatást a Mozilla.
2012. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!