Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Leírná nekem valaki, hogy is...

Leírná nekem valaki, hogy is van ez pontosan a gyakorlatban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Erről szeretnék többet tudni.

Nem értem mit,hova,milyen néven kell menteni?

Van egy oldalam amit szeretnék törölni.


Úgy kell,hogy oldal forrása-bemásolom notepadra,mentés valami.php néven és oda illesztem a lent található kódot?

Nem értem.


[link]


Köszönet a segítőkész embereknek!


2012. febr. 16. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló, szia!


Elsőnek egy kérdés! Ez a problémád?

"Gondolj bele egy pillanatra … honlapkészítéssel foglalkozol és megcsináltad a lapot, de nem fizették ki és egyik napról a másikra azt veszed észre, hogy elvették az admin jogod, a tárhelyről kizártak és nem akarják kifizetni a munkád díját."


Mert, ha nem és van hozzáférésed a tárhelyhez, akkor egy FTP klienssel felmész és letörlöd a fájlokat + a tárhelyszolgálató oldalán törlöd a hozzátartozó adatbázist.


Ha a wordpress.com-on van blogod, ott valószínűleg más az eljárás!


Igazat megvallva nem tűnik valami kedves módszernek, az oldalon leírt dolog, igaz nem értem, hogy másolnánk fel a PHP fájlt FTP keresztül, ha azt írta, hogy akkor is ezt tegyük, ha nincs hozzáférésünk... ???

2012. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!