Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox cookie visszaállítása?

Firefox cookie visszaállítása?

Figyelt kérdés

Kitöröltem minden cookie-t a facebook-on. Most mégis be szeretnék lépni. Angol nyelvű a firefox 3.0. A cookie-knál ott van, hogy: Expired: 2014 február 6. Ez azt jelenti, hogy 2 évig nem léphetek be a facebook-ra?


[link]


[link]


2012. febr. 14. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, az a süti lejárati idejét jelenti.
2012. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti. Csak annyi, hogy addig nem törlődik ki a süti.
2012. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hogyan hozhatom vissza (engedélyezhetem) a sütiket, hogy be tudjak lépni a facebook-ra?
2012. febr. 14. 18:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, azért írtam, hogy a lejárati idejét jelenti.
2012. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most nem tudsz belépni? Mi a hibaüzenet?
2012. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Cookie-k szükségesek. A sütik nincsenek engedélyezve a böngészőjében. Kérjük, állítsa be ezt a biztonsági beállításokat, mielőtt folytatná.


Cookies Required


Cookies are not enabled on your browser. Please adjust this in your security preferences before continuing.

2012. febr. 14. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Címsorba: about:permissions , itt tudod beállítani.
2012. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha ezt írom be: about:permissions. Az URL nem valós és nem tölt be.


Ha csak ezt: permissions. Akkor bejön a facebook bejelentkezés. Ha bejelentkezek, megint azt írja ki, hogy engedélyezzem a cookie-kat.

2012. febr. 14. 18:19
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan már. A facebook bejelentkezés oldalán, legalul a jobb sarokban volt egy lezárt sárga lakat. Amire rákattintottam és bejött a Permission. Ahol bepipáltam a cookie-kat és "allow"-ra váltott a gomb.
2012. febr. 14. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!