Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék videót letölteni...

Hogyan tudnék videót letölteni a filmhiradok. Nava.hu oldalról?

Figyelt kérdés

Videót szeretnék letölteni a [link] oldalról, de sehogy sem megy. A youtube-on találtam egy rakat rossz minőségű filmhíradót, amiből arra következtetek, hogy meg lehet csinálni valamilyen trükkel. Javaslat...


(A firefoxos video dowload helper nem jött össze, úgyhogy azt senki ne írja!)


2012. febr. 14. 14:36
 1/6 anonim válasza:

Próbáld a meg a Firefox egyik bővítményével: Donwload Helper. Nekem ezzel sok oldalról sikerült már videót letölteni, de nem garantált, hogy működik, de egy próbát megérhet.

Link: [link]

2012. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem semmivel sem tudod,én is sokat próbálkoztam vele,de csak darabokat tudtam letölteni.Orbittal próbáltam.A tuti megoltás:tv-kimenetes videókártya dvd felvevőre kötve.Közben persze tv-nézheted.Nekem sikerült.ez tuti.
2012. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Internet Donwload Manager! Ugyan fizetős, de sok mindenre van megoldás!

Van egy másik lehetőség, ami rövidebb filmeknél (pár perc) bejön. Az ingyenesen letölthető CamStudioval kijelölöd a felvenni kívánt részt, elindítod (felvétel hangkártyáról), aztán a videót is. Ha vége, mented, konvertálod, és kész.

2012. febr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Most próbáltam ki és ezzel a programmal tényleg le lehet tölteni a naváról. [link]
2012. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos már ezzel se lehet, mert megváltoztatták az oldalt. Eddig pedig tényleg szuperül működött ez a program hozzá. Más megoldás?
2013. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy az új NAVA-ról hogyan lenne lehetséges a letöltés?

[link]


Előre is köszi mindenkinek!

2014. febr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!