Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan internet amit az...

Zsoli25 kérdése:

Van olyan internet amit az udvaron állítanak fel?

Figyelt kérdés
A szomszédomba van egy torony ami szerintem internet lehet,de nem hallottam ilyesmiről.Ha viszont létezik akkor az hogyan működik?
2012. febr. 14. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikrohullámon, 2.5 vagy 5 GHz-n. Nekem is ilyen netem van.
2012. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem és ennek mekkora a sebessége,és az ára? Mert talán nem tudom igaz e hogy egyszer kell csak fizetni és annyit használom amennyit akarom.
2012. febr. 14. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy működik mint a kábeles: többféle díjcsomag van és havi előfizetés.

Olyan nincs, hogy egyszer kell fizetni aztán minden ingyen van! Hacsak nem lopod a WIFI-t!

2012. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kell egyszer fizetni, ha úgy csinálod, (mint sokan mások) hogy felállítasz egy olyan oszlopot, antennát rá, aztán rácsatlakozol mindenféle WiFi hálózatra, amik nyíltak. Persze az oszlopot célszerűen olyan helyre állítod, ahol jó a jelerősség (előre beméred), ahol több hálózatra is rá bírsz csatlakozni.
2012. febr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és mi ennek az internet típusnak a neve vagy melyik szolgáltatóhoz tartozik?
2016. aug. 18. 09:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikrohullámú internet

Megkeresed, hogy a lakóhelyed közelében hol van ilyen szolgáltatás és felveszed velük a kapcsolatot:

[link]

2016. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!