Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Firefox-ban eltűnt az "Új...

Firefox-ban eltűnt az "Új lap" eszköztár. Vissza lehet hozni?

Figyelt kérdés
Újratettem a gépet, felraktam a firefoxot és az ezsköztárak testreszabásánál csak az Új ablak van, az Új lap eltűnt. Hová? Miért? Elő lehet hozni? Szeretném használni a menüsor alatt.
2012. febr. 13. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik firefox? (súgó/A firefox névjegye ...itt meg tudod nézni)

A régiek nem tudtak több lapot kezelni lehet, hogy egy régid van fenn.


Ha nem ez a gond, akkor pedig kattint jobb klikkel fentre a szürke részre (A böngészősor fölé) és tedd be a pipát a "Felül elhelyezett fülek" opcióhoz.


A kettő közül valamelyiknek elvileg meg kell oldania a problémád, ha nem, akkor sajnos több ötletem nincs.

2012. febr. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

A 10.0.1 van fent, ami talán a legújabb.

Ha meg fentre teszem a lapfüleket akkor csak az a plus jel megy vele is fentre, amivel nincs is baj, lehet, hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam először.

Létezik egy olyan új lap gomb ami a vissza-előre nyilakkal egy sorban helyezhető el, nekem arra lenne szükségem.

2012. febr. 13. 06:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Testreszabásnál áthelyezheted a + jelet oda a nyilakhoz, tulajdonképpen az az Új lap gomb. Azt, hogy legyen a mindkét helyen, azt szerintem nem lehet megoldani.
2012. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a kezdőlap (ház) jelén kattintasz az egér görgőjével, ugyanaz...
2012. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és az eszköztár elrendezésével át tudod húzni a +-t, ha azt szeretnéd, oda ahova szeretnéd.
2012. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valóban a + jelet kellett oda felhúzni. Siker.
2012. febr. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!