Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szaggat a Youtube?

Miért szaggat a Youtube?

Figyelt kérdés
csak a youtube szaggat(de nagyon) más videó normálisan megy amit nem a youtube-on nézek mi lehet a gond
2012. febr. 11. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen böngésző?

Milyen gyors net?

2012. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a laptopomban gyenge vidokártya volt és ha sok oldal megvolt nyitva és mondjuk torrent is, akkor szaggatott a youtube. lehet hogy nálad is ez a baj.
2012. febr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen bongészod van nekem chrom van fent várj egy kicsit még betolti a géped mekora
2012. febr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kb 1 hete szaggat Operát használok és előtte nem szaggatott...És csak a youtube szaggat ha más videót nézek a neten az nem
2012. febr. 12. 10:56
 6/7 anonim válasza:
Na akkor ez a baj! Az Opera böngésző nálam is lassítja a Youtube-t, tisztára szaggat! Töröld az Operát és töltsd le pl. a Google Chrome böngészőt!:)
2012. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem chrome-mal szaggat...
2012. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!