Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne gyors netem?

Hogyan lehetne gyors netem?

Figyelt kérdés
UPC, DIGI, TARR, és hasonló kábelen érkező szolgáltatók nem játszanak sajnos (tehát nincs itt kiépítve egyik sem). Jelenleg rádiós netem van, de ez csak 230 k/s-t tud le, és 30 k/s-t feltölteni. A pingem 13-15 ms között mozog, ami mondjuk nem rossz. De jobb lenne valami gyorsabb net. Mi várható a mobil szolgáltatóktól vidéki városokban? Elképzelhető, hogy nagyobb lesz a sávszélesség? És hogy forgalomkorlátozás nélküli lesz?
2012. febr. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyi kábel TV szolgáltatónak sincs?
2012. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Nincs. Azt mondták, hogy milliós nagyságrendért építenék csak ki. :)
2012. febr. 11. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Most ez laikus kérdés, tehát neked kell utánanézni, én csak próbálok ötletet adni. Ha az UPC-nek van "tányéros" TV-je, akkor ugyanilyen tányéron keresztül nem tud internetet is adni? Logikusnak tűnne.
2012. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, az internet nem jöhet tányéron. :) Illetve jöhet, de nem ezeknél a szolgáltatóknál, hanem műholdon keresztül, de az ilyen 100+Mbites net, és több százezer forint a megvalósítása. De azért köszi! :)
2012. febr. 12. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!