Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem nem tölti rendesen?

Csak nekem nem tölti rendesen?

Figyelt kérdés

Légyszi, akinek van egy pillanatnyi ideje, meg tudná nézni, hogy ez a film milyen sebességgel jön neki le:

*****


Rohadt régóta keresem a filmet, elkezdtem tölteni és nyomorult 12 kb-tal tölti. 25 megás a netem, tudom, hogy az ilyen oldalak korlátozzák a sebességet, de azért ennyire? Gondoltam rá, ha újraindítanám, talán normálisan jönne, de már beleinvesztáltam pár óra potya letöltést, ha nem jönne be az sem, kezdhetném elölről. (így 16 órába telik)

Szóval légyszi, csak annyit tegyen meg valaki, hogy elindítja a letöltést és megnézi, mennyivel jön. Köszi!!!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 11. 16:57
 1/6 nrrolli ***** válasza:

Ne csodálkozz ennyit ad a szerver ingyenesen

fízzes elő és jőn 1000 rel :)

2012. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de egy csomó ilyen oldal van, ahol minimum 120-szal jön, de átlagban 200 fölött. Biztos majd előfizetek rá egy film miatt...
2012. febr. 11. 17:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy, "köszönöm" a rohadt nagy segítséget, időközben megszereztem máshonnan, úgy látszik, hirtelen mindenhova feltöltötték.
2012. febr. 11. 22:04
 4/6 nrrolli ***** válasza:

"köszönöm" a rohadt nagy segítséget,


EZT mire véljem?

2012. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem konkrétan neked szólt, hanem általánosságba.
2012. febr. 12. 00:58
 6/6 nrrolli ***** válasza:
:)
2012. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!