Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Mozillából...

Hogyan tudom a Mozillából kitörölni, hogy ne mutassa, hogy pl. milyen email-címmel jelentkeztek már be a gépen az adott fiókhoz?

Figyelt kérdés
Vagy akár más internetoldalon, ahol felhasználónevet kérnek. Meg az iwiwen, ha kerestem valakit, akkor amikor beírom az első betűt, akkor egyből megjeleníti, hogy kiket kerestem már ilyen kezdőbetűvel.
2012. febr. 10. 09:23
 1/7 anonim válasza:
elvileg rámész arra a cimre és delete-t nyomsz
2012. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Csiß ***** válasza:
régóta nem használok foxot,de szerintem ha törlöd a mentett felhasználó neveket / előzményeket / jelszavakat akkor megszünik a probléma.csak nem tudom foxban ezt hol kell.
2012. febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, köszönöm!! Próbáltam már mindent, jobb gomb, törlés, előzmény törlés cookie-k, még a mozillát is újratelepítettem, de nem tűnt el. Azt a nyavalyás delete-t nem nyomtam meg! :)
2012. febr. 10. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Le töltöd a piriform ccleaner, fel telepíted. Megnyitod katt a tisztítóra / alkalmazások FIREFOX/MOZZILA keressél ilyet és ki pipálod az összeset pl: internet gyorsítótár stb.
2012. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
akkor most delete-vel sikerült? csak hogy tudjam hogy jot mondtam ? :)))
2012. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült a delete-vel. Csak rávittem a kurzort és nyomtam a delete-t. Ez tűnik a legegyszerűbb verziónak, köszi!
2012. febr. 23. 16:15
 7/7 anonim válasza:
szivesen
2012. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!