Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrent segítség!? Kötet le...

Torrent segítség!? Kötet le van választva, ezt írja, hol kell beállítani?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt gond, hisz a winchesterre mentettem a filmeket. most átkerült külső winchesterre, szépen le is menti azzal nincs gond, de másnap már nem ossza meg, kiírja, hogy az előző kötet le van választva. Hol kell beállítani? Nem én telepítettem , engem csak megtanítottak letöltni meg az arányomat növelni....még azt is megcsinálták, hogy áttették a dolgokat a külső meghajtóra, viszont most itt vagyok, hogy lassan kidob, mert rossz az arányom.
2012. febr. 8. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
melyik torrent kliensed van?
2012. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
látja a géped a külső vinyót?
2012. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Látja igen! Fel is ajánlja az I meghajtót, ennek lett elnevezve.

Sőt odamenti a filmet is.

qtorrent, erre gondolsz?

2012. febr. 8. 16:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Amit ma töltök azt seedeli, de holnap ár hibának látja...pedig bekapcsolom a külső vinyót is . Nem értek hozzá ez a baj, összevissza nyomkodni meg nem akarom.
2012. febr. 8. 16:26
 5/6 anonim válasza:
nekem is ezt írja ki . sikerült megoldanod ?
2012. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen...nem a külső vinyóra töltöm, hanem a gépre!!! Majd amikor más sok ideig rajta van akkor törlöm.
2012. febr. 26. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!