Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Részletekben tudok letölteni...

Részletekben tudok letölteni egy filmet, az elsőt minden gond nélkül lejátsza a gépem a másodiknál mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, hogy CRC failed in encrypted file. Ez mit jelent? Miért nem tudom lejátszani?
2009. jún. 2. 10:23
 1/4 ToXeN ***** válasza:
Ha jól sejtem ezt a WinRar írja ki... nos azért mert valamelyik letöltött .rar (vagy .r01, .r02...) fájl hibás, olyankor kapsz hibaüzenetet, nézd meg melyik letöltött fájl mérete tér el a többitől (bájtra pontosan egyezniük kell) és az a HIBÁS fájl, az utolsó lehet más méretű de a többinek egyeznie kell... azt a fájlt pedig amelyik rossz letöltöd újra...
2009. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 7Zip-el csomagolom ki, mert a WinRar-ral abszolút nem ment, kiírta, hogy online megvásárlás. Lehet, hogy rossz kicsomagoló progit töltöttem le? Még nahyon kezdő vagyok, nem látom át.
2009. jún. 2. 11:19
 3/4 ToXeN ***** válasza:
Csak lejárt a WinRAR próbaideje, mindegy mivel tömöríted ki, csak kitömörítse, 7Zip is jó..
2009. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Állítólag, ha egyesítem őket, le fogja játszani, de persze fogalmam sincs hogy hogyan kell. Majdcsak rájövök, talán.
2009. jún. 2. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!