Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP cím alapján bármelyik...

IP cím alapján bármelyik rendőrség betudja azonosítani?

Figyelt kérdés
IP cím alapján bármelyik rendőrség betudja azonosítani, ahonnan beléptek a facebookomba?
2012. febr. 7. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod majd erre költik az adózók pénzét.
2012. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:DDDD

hát hogy bármelyik azt kétlem, de ez hogy feltörték a facebookodat.., sztem még nem is szerepel a btk-ban.. XD

2012. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fészbúk külföldi oldal. Nemzetközi bírósági végzés kell ahhoz, hogy kiadja az adatokat. Ilyesmit pedig csak nyomós okkal adnak, pl. gyilkosság esetén.


Az, hogy nem tudsz vigyázni a jelszódra, nem érdekli a rendőrséget.

2012. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég bonyolult, mert az amcsikhoz kell fordulni, szóval ha nem történt komolyabb dolog, akkor sztem leszarják.
2012. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Okés köszi. :D
2012. febr. 7. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát minden esetre nem egészen Így van mert a Facebooknak is van Magyar kirendeltsége.Másrészt meg ha Becsület sértés vagy személyiségi jogokkal való visszaélés történik azzal a rendőrségnek bejelentés alapján kötelessége foglalkozni.Az más kérdés hogy nagy ívben sz..nak a dologra de elméletileg így kellene hogy legyen.
2012. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van.Személyi jogokat sértett és adatlopást követett el az aki feltörte a facebook acc-ot.

A rendőrségnek kötelessége lenne ezzel foglalkozni,elvégre ezért kapják a fizetést.Bűntény az bűntény.


De az már valóban más kérdés,hogy inkább a képedbe fognak röhögni ha ezzel beállítasz a rendőrségre hogy feljelentést akarsz tenni.


Egyébként igen,IP alapján belehet azonosítani hogy hol,melyik szolgáltatónál ki az IP tulajdonosa.


Viszont azt is be kellene bizonyítanod hogy nem te engedélyeddel lépett be a facebook acc-odra.Az önmagában kevés hogy belépett.


Ez olyan hogy elmész haverhoz,ott megnézed a facebook-od aztán mész a rendörségre hogy feltörte a facebook-od.Ez nem ilyen egyszerű,bizonyítani kell mindent minden oldalról.

2012. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ájj haggyátok már ezt a feltört fészbuk hülyeséget,ilyen nincs,olyan van hogy kiadtam a jelszavamat,vagy a mailt,vagy olyant amiből megállapítható a jelszó,de olyan hogy feltört olyan nincs.

Gondolod nem a sztárok,hírességek profiljait törögetnék? vagy épp mark zuckerbergét -.-" neeem csak is a csóri magyar tinipitsák profilja az érdekesebb.

2012. febr. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jógi értelemben "feltörésnek" számít az is ha "ott hagyod" a jelszód valahol,vagy kitalálták és ezzel vissza élnek.

Ez kb olyan hogy a lakáskulcsod ott hagyod valahol,vagy lemásolják és azzal lépnek be házadba.Attól még betörés.


Egyébként meg ja valószínűleg a hírességek facebbok-ját érdemesebb törögetni,de valahol el kell kezdeni és a legegyszerűbb helyen kell ami a tinipitsák facebook-ja.

Mivel a jelszót egyszerű "kitalálni" ha már a feltörés szót nem szereted.És ha sikerül,akkor sem lesz belőle semmi,mint ahogy a kérdező sem tud sokat tenni az ügy ellen.


De ha egy hírességnél járnak sikerrel az már nagy vizet kavarhat mivel mindenből szenzációt csinálnak ami velük történik.Például egy híresség kutyáját megmérgezik egyből a hírekben van és keresik a tettest.Az én kutyámat mérgezik meg,lesz*rja mindenki.


Mély vízbe senki nem ugrik be még nem tud úszni vagy ha mégis van olyan h*lye akkor nem fog sikerülni.Ezért először "gyakorolni kell".Erről sokan elfelejtkeznek.

2012. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!