Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni, annak...

Hogyan tudom megnézni, annak a gépnek az IP címét, amelyről fellépnek a felhasználómba?

Figyelt kérdés

Van egy netes felhasználóm, amit feltörtek, és jó lenne tudni, hogy hogy lehet megnézni az adott gép IP címét, és ezáltal a Lakcímet, vagy Tulajdonos nevet..!


A hülye válaszoktól kíméljetek..! THX...


2012. febr. 5. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Először azt kéne megtudni hogy neked meg lehet-e, és ha meglehet még is mit kezdesz vele?
2012. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 legendavagyok01 ***** válasza:
Valóban érdekes, minek kell az ip cím, mert abból nem fogsz megtudni semmit a használójáról, kb. csak azt, ki a szolgáltatója.
2012. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: ha tudom az IP címét, akkor megtudom nézni, hogy hol használták azt a számítógépet... és ezáltal máris sokra jutok..!
2012. febr. 5. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkapod a várost ahol lakik kb 50km tévedési lehetőséggel. Ha meg dinamikus IP-je van, mint már elég sok embernek, akkor még azt a kevés infót sem tudod majd kihámozni.
2012. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Meg tudod nézni hol használták? Ezalatt mit értesz?

Remélem nem itt az interneten található ip keresőket, amik például az én ip címeimre 200 km-rel odébb dobálja ki a találatokat?

2012. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
legendavagyok01 : NEm azokkal a gagyi netes ip keresőkkel gondoltam..amíg megtudnám az IP címet addig úgy is kitalálnék vmit...
2012. febr. 5. 19:14
 7/9 anonim válasza:
és azt honnan tudod, hogy a saját ip címét használta?
2012. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 legendavagyok01 ***** válasza:
Hát sok sikert. Ha sikerült, akkor légy szíves oszd meg itt azokkal, akik szintén ezt szerették volna, és kérdezték már nagyon sokszor. :)
2012. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
19:22-es kommentelő : Az nem lényeg, hogy a saját IP címén netezik-e, mertnekem annyi is elég, hogy hol netezett..onnan már egyszerübb a dolog...!
2012. febr. 5. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!