Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is volt ilyen mostanába...

Másnak is volt ilyen mostanában? És ha igen akkor nem átverés?

Figyelt kérdés

Ma meg akartam nyitni youtubeot és kiírta a youtube, hogy rám esett a választás, hogy résztvegyek egy nyereményjátékban. (youtube.com volt biztosan nem ütöttem félre, mert könyvjelzőről nyitottam meg) Megnéztem mi ez, 3 féle lehetőség volt iPhone, iMac, Apple Tablet, kiválasztottam, de végül nem adtam meg az adataimat mivel állandóan ott b@sszák át az embert ahol csak tudják.


Másnak is hozott be a youtube ilyet? Ez a játék biztonságos szerintetek? - csak azért foglalkozom egyáltalán ezzel, mert a youtube linkelte be ami egy megbízható, különben messziről elkerülöm az ilyen játékokat. Utánanéztem meg is találtam az oldalt:


[link]


2012. febr. 4. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt nem a youtube hozta be hanem egy cooke.Valamikor a múltban amikor neteztél egy weboldalról ez a cooke bekerült,és ez ilyen hírdetéseket nyit meg neked.


Nem tudom hogy átverés-e régen kipróbáltam egy ilyen hírdetést.


Úgy működik hogy ki választod mit akarsz,megadod a személyes adataid és utána ki dobja hogy még nem nyerted meg,rendelj ezt vagy azt hogy részt vegyél a sorsoláson.

Na itt én bezártam az ablakot annó és azóta sem nézek rá az ilyenekre.Nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni.


A töröld a böngésződ előzményeiből a cooke-kat.

2012. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyira jól nem értem ezt a cooke dolgot, hogy hogyan működik, de nagyon szemét dolog.


Közben még keresgéltem és találta egy oldalt ami iszonyú király, direkt utánajár az ilyen "nyereményjátékoknak", hogy nem átverés-e?


Hát mint kiderült, ez az volt jó hogy nem mentem bele, csak attól, tartok, mivel megadtam az email címem, mostantól ezrével fogják küldözgetni a leveleket. Köszönöm a választ.

2012. febr. 4. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!